Úvodní stránka

Firma HARMONIKAS pod vedením rodiny Titlbachovi od roku 1999 navazuje na staletou tradici výroby harmonik a hlasů v Čechách, firmami Kebrdle v Hořovicích, která vyráběla klávesové a knoflíkové akordeony a Josefem Hlaváčkem v Lounech vyrábějící heligonové a diatonické harmoniky.

V roce 1946 se začínají v Lounech také vyrábět hlasy.

Na počátku výroby splývaly dvě technologie výroby hlasů a to technologie výroby DIXGERA a italských výrobců. V roce 1984 byl postaven zcela nový závod jen na výrobu hlasů. Byl vybaven nejmodernějším strojním zařízením s novými technologiemi lisování a broušení.

Od r. 1999 dochází k zásadní změně koncepce výroby hlasů a začínají se vyrábět hlasy i pro ty nejlepší akordeony a harmoniky. S novými poznatky v technologii přesného stříhání profilového broušení, elektroerosivního drátového obrábění, poloautomatického ladění a zejména zkušenostmi nejlepších pracovníků se vyrábějí hlasy pro všechny akordeony a harmoniky. Kvalifikovaní pracovníci i dobré technické zařízení, moderní technologie je zárukou dobré kvality hlasů. Nabízíme Vám hlasy různého provedení.

(C) Harmonikas.cz 2013
Všechna práva vyhrazena

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o.
Simple Admin v 3.1